INFORMACE K TRÉNINKŮM MLADŠÍHO A STARŠÍHO ŽACTVA

26.08.2019 11:08

VYMEZENÍ VĚKOVÝCH SKUPIN MLADŠÍHO A STARŠÍHO ŽACTVA PRO ŠK. R. 2019/2020

 
Vymezení věkových skupin mladšího a staršího žactva vychází v období začátku školního z výhledu, do které kategorie bude sportovec patřit od ledna následujícího roku. Tomu pak odpovídá i zařazení do příslušné tréninkové skupiny. 
 
Vymezení věkových skupin pro školní rok 2019/2020:
        mladší žactvo: 2007 - 2008
        starší žactvo: 2005 - 2006
 
 
 
 

INFORMACE K TRÉNINKŮM MLADŠÍHO A STARŠÍHO ŽACTVA V PRŮBĚHU ZÁŘÍ

 
Z důvodu probíhající přípravy a závodní činnosti v podzimní části sezony stávajících tréninkových skupin, a sportovců, kteří trénovali i během letních prázdnin, proběhne nábor nových zájemců do těchto věkových kategorií na přelomu září a října - termín bude včas upřesněn. Toto platí i pro stávající členy klubu, kteří se posouvají ze skupin přípravky do mladšího žactva (ročníky 2007 a 2008).
 
Stávající členové mladšího a staršího žactva (trénující a závodící v předcházejícím školním roce) budou trénovat v návaznosti na prázdninovou přípravu, a podle pokynů, které jsou aktuálně rozesílány.
 
Pro rodiče sportovců žákovských kategorií (stávající i noví zájemci) proběhnou po skončení závodní sezony (přelom září a října) v několika termínech INFORMAČNÍ SCHŮZKY, na kterých rodiče obdrží kompletní informace o způsobu práce s dětmi, očekávané, a žádané, pozitivní spolupráci mezi klubem a rodinou atd. Termíny těchto schůzek budou včas upřesněny a zveřejněny. 
 

ÚČAST RODIČE NA NÁBOROVÉ INFORMAČNÍ SCHŮZCE JE NUTNÁ PRO ZAPSÁNÍ DÍTĚTE DO VYBRANÉ TRÉNINKOVÉ SKUPINY.